Програма зниження ваги BodyKey

Ніяк не можете
схуднути?

Можливо, ваші гени
знають, чому
Ваш шлях NUTRILITE™ до оптимальної ваги

Інститут здоров’я Nutrilite разом із групою науковців, фахівців зі здорового харчування та фітнесу об’єднали зусилля, аби з’ясувати, як наука може допомогти розкрити секрет реакції організму на харчування і фізичні навантаження та знайти ключ до його здатності втрачати вагу.

Плодом їхніх спільних пошуків стала bodykey від NUTRILITE: програма зниження ваги, основана на вашій унікальній ДНК та індивідуальному способі життя.

Щоб розпочати цю програму, вам знадобиться Набір bodykey™, який включає:

 • Набір для взяття зразка генетичного матеріалу, який ви маєте надіслати до нашої лабораторії для аналізу ДНК
 • Річний доступ до онлайн-функції “Мій онлайн-тренер bodykey”, де наші фахівці не лише розроблять ваш персональний План харчування та фізичних вправ, а й наставлятимуть, підтримуватимуть і мотивуватимуть вас на кожному кроці вашого шляху до бажаної ваги
 • Асортимент продуктів, які допоможуть вам просуватись до своєї нової мети
Розробити мій план

Розуміння вашого стилю життя та уподобань є вирішальним для визначення вашого персонального Плану харчування та фізичних вправ. Саме тому в рамках анкетування Розробити мій план наші фахівці поставлять вам запитання щодо ваших уподобань у їжі та фізичній діяльності, а також про звичний режим вашого дня.

Тож вам не доведеться харчуватись самою рибою і займатись гірським велоспортом, тоді як насправді ви надаєте перевагу курятині і любите плавати.

Маючи у своєму розпорядженні надану вами інформацію наші експерти зможуть розробити ваш індивідуальний план, що допоможе вам досягти довгострокового успіху.
Мій онлайн-тренер bodykey™

Ключовою складовою вашої програми bodykey є онлайн-функція Мій онлайн-тренер bodykey.

У рамках програми bodykey від NUTRILITE група науковців, фахівців зі здорового харчування та фітнесу, готова будь-якої хвилини прийти вам на допомогу та продовжити наставляти і надихати вас на шляху до оптимальної ваги:

 • На етапі «З чого почати» вони морально і фізично підготують вас до старту програми, доки ви очікуєте результатів свого ДНК-тесту
 • Розроблятимуть ваш щоденний План харчування та фізичних вправ
 • Запропонують тисячі рецептів на будь-який смак, які відповідають засадам ІЗН
 • Забезпечать вам необхідні інструменти, аби ви могли відстежувати свій поступ до успіху
 • Рекомендуватимуть продукти, які найкраще вам підходять

www.bodykey.com.ua
Продукція

Щойно буде готовий ваш індивідуальний план харчування та фізичних вправ, ви можете почати замовляти рекомендовані вам продукти bodykey™.

Ці надзвичайно смачні коктейлі, супи, батончики та освіжаючий трав’яний чай допоможуть вам за будь-яких умов дотримуватись рекомендованого плану харчування, а також контролювати розмір і калорійність порцій, досягаючи і зберігаючи свою оптимальну вагу.
NUTRILITE™ знає!

Щоб допомогти вам досягти своїх цілей та утримати одержаний результат, спеціально для bodykey від NUTRILITE ми розробили дві важливі дієтичні добавки, одержані з натуральних джерел: Блокатор жирів, який блокує до 27% жирів в одному прийомі їжі, та Карб блокер (блокатор вуглеводів), який блокує до 500 калорій за один прийом їжі, що містить вуглеводи.

Ми також пропонуємо повний асортимент дієтичних добавок NUTRILITE на підтримку цієї програми.

Щоб одержати докладнішу інформацію про наші дієтичні добавки, будь ласка, відвідайте www.bodykey.com.ua
ДНК вирішує!

Останні дослідження показали чіткий взаємозв’язок між вашою ДНК і тим, як ваш організм реагує на той чи інший тип харчування і фізичних вправ.

Саме тому науковці і фахівці, які працюють над bodykey від NUTRILITE™ проаналізують вашу ДНК і, врахувавши ваші уподобання та особливості стилю життя, розроблять ваш індивідуальний План харчування та фізичних вправ, згідно з настановами Інституту здоров’я Nutrilite (ІЗН).

 • Це просто: Взяти зразок вашої ДНК легко! Ви можете зробити це у затишку власної домівки
 • Це конфіденційно: Ваш зразок буде надіслано анонімно
 • Це високоякісно: Оснащена за останнім словом техніки австрійська лабораторія, сертифікована за стандартами ISO

Докладнішу інформацію про процес тестування та наших експертів, будь ласка, шукайте на www.bodykey.com.ua
Довгостроковий успіх

Щойно ви досягнете своєї оптимальної ваги, вас переповнить безмірне почуття радості й гордості за себе. Ви почуватиметесь чудово і значно впевненіше, і саме це ми називаємо успіхом!

А оскільки bodykey від NUTRILITE є індивідуальною програмою, розробленою з урахуванням ваших потреб та способу життя, вона не лише проста і приємна в процесі виконання, а й надихатиме вас зберігати свою ідеальну вагу у майбутньому.

Щоб дізнатись докладніше, відвідайте www.bodykey.com.ua
Ця програма не мас на меті лікування жодних хвороб або харчових розладів. Саме тому ми запровадили певні обмеження, які потрібно взяти до уваги, перш ніж реєструватись на участь у bodykey від NUTRILITE. Докладніше про це читайте на www.bodykey.com.ua