Детоксикація організму методом ReVital

Клітини здорового організму містять електричні заряди (іонів), при цьому існує ідеальна рівновага пропорції додатніх і від’ємних іонів.
Якщо ідеальна пропорція дотримується, то ми також знаходимося в стані рівноваги, а наш організм діє на засаді усунення токсинів і засвоєння поживних субстанцій з їжі, води і кисню. Коли наше тіло знаходиться в дисгармонії, причиною якої є не правильне харчування, поганий стан здоров’я або травма, – клітина отримує більший додатній заряд і в результаті працює менш ефективно і починається накопичення токсинів. В результаті цього погіршуються захисні функції клітини та її здатність до самоочищення.
Саме від новлення такого стану, тобто повернення властивих пропорцій від’ємних і додатніх іонів виконує пристрій Revital.

Процедура детоксикації вимагає занурення ступнів ніг у спеціальну миску, наповнену теплою водою з додаванням мінеральної солі.
Ідея не нова, так як протягом багатьох років використовувались так звані електро-водяні ванни. Новизною є простота і відповідним чином змодульований струм змінної полярності і використання негативного магнітного поля.

Застосування методу ReVital

  • Найважливіше – очищення організму від токсинів і важких металів. Під час сеансу з організму виводяться: фосфати, азотани, кадмій, свинець, аміак, а одночасно з води отримуємо сполуки заліза, звільнені завдяки іонізатору.
  • При запаленні суглобів і артритах.
  • Ефективно допомагає при зайвій вазі і цилюліті.
  • При проблемах пов’язаних з печінкою, нирками і кишківником, а також проблемах зі шкірою, функціями обміну речовин.

занурення ніг

включення пристрою

через 10 хв.

через 20 хв.

через 30 хв.

по завершенню

Ступні ніг мають біля 2000 пор, тому добре підходять для такої процедури.

Протипоказання:

  • кардіостимулятор,
  • рани і шкірні інфекції, які не загоюються,
  • епілепсія,
  • вагітність,
  • пересаджені органи,
  • хіміотерапія та променева терапія – тільки під наглядом лікаря.

Якщо ви сумніваєтеся – проконсультуйтеся з лікарем!

Для прикладу розглянемо 2 практичних випадків лікування пацієнтів:

Один з методів, що підтверджує ефективність детоксикації – це метод дослідження крові під мікроскопом у темному полі зору.

1) Пацієнт 49 років з болями ніг і голови, порушенням сну і частими закрепами.

мал.1

мал.2

Перше дослідження крові пацієнта (мал.1) показує значну інтоксикацію – великих розмірів сімпласт. Сімпласт – це свого роду сміття в організмі, згусток мертвих клітин і продуктів обміну.

Для детоксикації було проведено 10 процедур з інтервалом в 3 дні.
Аналіз крові під мікроскопом показав якісні зміни – відсутність сімпластів.

Припинилась біль ніг і голови, покращився сон і загальне самопочуття.

Мікроскоп в темному полі зору дає можливість швидко оцінити ефективність методу детоксикації. Інший метод оцінки, що також дає наглядну картину результатів методу ReVital, але за тривалий період – це спектральний аналіз волосся.

Теплове (інфрачервоне) випромінювання ніг до і після процедури:2) Пацієнтка віком 39 років із захворюванням кишково-шлункового тракту (здуття живота, періодичні проноси), часті головні болі, порушення менструального циклу, періодичні висипи на шкірі.

Результати спектрального аналізу пацієнтки:

мал.1

мал.2

В зв’язку з тим, що пацієнтка працювала в середовищі забрудненому важкими металами, було доцільно зробити спектральний аналіз волосся.

Перший аналіз (мал.1) дійсно показав дуже високий рівень ртуті, алюмінію, кадмію і свинцю (стовбчики червоного кольору), хоча допустимі межі не були перевищені. З іншої сторони, рівень мікроелементиів, що охороняють оганізм від токсичного впливу вищезазначених металів, суттєво занижений – магній, залізо, селен, кремній.

Після 4-и місячного прийому мінералів і вітамінів, а також процедур з допомогою пристрою ВеУіїаі, картина кардинально змінилась. Рівень важких металів значно впав, а деяких взагалі не було виявлено.(мал.2)
Природа заклала в організм людини оптимальні механізми функціонування і самоочищення. Останнім часом значно збільшився агресивний вплив зовнішнього середовища (забруднення повітря, води, грунту та продуктів харчування).

Ці чинники атакують нашу імунну систему і викликають різноманітні негативні наслідки, а саме: втому, головні болі, мігрень, застудні захворювання, грип, шкірні захворювання, неприємний запах тіла і т.д.

Розв’язанням є детоксикація організму, як альтернатива в запобіганні хвороб, пов’язаних з ослабленням імунної системи, за допомогою пристрою ReVital